Życie na pełnych obrotach

Marka Hugo Boss stała się synonimem luksusowej, wysokiej jakości mody męskiej, dodatków i kosmetyków dla mężczyzn. Jest marką rozpoznawalną dzięki jakości materiałów i niemieckiemu zmysłowi do szczegółów i precyzji. Przy wytwarzaniu perfum wielki nacisk kładziony jest na dobór najwyższej jakości składników, co sprawia, że Hugo Boss niepodważalnie panuje w świecie mody męskiej.

 

Aktywny styl życia

Perfumy Hugo Boss Boss In Motion powstały z myślą o mężczyźnie aktywnym, zdecydowanym i pewnym siebie, który nie boi się wyzwań. Zawsze sięga wysoko i doskonale odnajduje się w nowoczesnym świecie, w którym natura spotyka się z najwyższą technologią. Idealny dla tych, którzy poszukują w życiu idealej równowagi ? między ciałem i duszą, między pracą a przyjemnością… Męskie i energiczne perfumy Boss In Motion przygotowują zarówno do pracy jak i zajęć w wolnym czasie.

 

Zapach adrenaliny

Perfumy Boss In Motion to nowoczesny i pełen dynamizmu zapach. Otwierają się one jasnym, orzeźwiającym zapachem pomarańczy bergamota, której świeżość podkreślona jest zielonymi akordami liści fiołka i bazyli. Nuta serca to rozgrzewająca mieszanka orientalnych przypraw: pieprzu, cynamonu, karadamonu i gałki muszkatołowej. Sandałowiec i wetiwer w nucie głębi doskonale dopełniają tę rozpalającą zmysły kompozycję.

Prostota, elegancja i nowoczesność cechujące opakowanie, są odpowiednie dla skrywanych w środku perfum. Sama kula zaś od wieków symbolizuje jednocześnie ciągły ruch i idealną pełnię.

2 komentarze

  1. In Motion bardzo podoba się kobietom. Jeżeli mężczyzna chce, aby kobietki się do niego przytulały musi koniecznie zaopatrzyć się w te perfumy.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *