Zmysłowa elegancja

Salvador Dali – artysta, malarz, osobowość nietuzinkowa, ekscentryczna i kontrowersyjna. Surrealista. Wizjoner. Znany przede wszystkim z jego niezwykłych dzieł malarskich i graficznych. Rzadko wspomina się o jego pasji perfumiarskiej, którą „zaraziła” go jego żona Gala. Za życia artysty powstały dwie kompozycje pod jego marką: damski Salvador Dali oraz Salvador Dali Pour Homme dla mężczyzn.

 

Adresaci Pour Homme

Orientalne, a przy tym klasyczne męskie perfumy Salvador Dali Pour Homme symbolizuja elegancję, wyrafinowanie i wyczucie smaku. Zapach dedykowany jest nowoczesnym mężczyznom, którzy mają swoje zdanie i kochają życie.

 

Legendarna kompozycja

Perfumy Salvador Dali Pour Homme otaczają swoimi zmysłowymi i charyzmatycznymi aromatami od samego początku. Koncert zapachów rozpoczyna rozgrzewająca, aromatyczna szałwia, upojna lawenda i bazylia. Wspaniałe tony przeplatają się z akordami świeżego anyżu i bergamotki. Ta wyjątkowa kompozycja cudownie przechodzi w kwieciste nuty jedwabnego jaśminu i upojnej pelargonii. W ciepłej, męskiej podstawie znajduje się egzotyczne sandałowe drzewo, ambra, paczula i mąkla tarniowa. Interesującą kropkę na koniec czyni mieszanka ze słodkiej wanilii, cedru i czystej esencji skóry. Zapach określany jako autentycznie męski, o mocnym charakterze kryje się w niezwykłym flakonie projektu samego Mistrza. Perfumy Salvadore Dali Pour Homme bywają przez ich amatorów opisywane jako zapach czarnych kwiatów, a nawet krwista woń wampirzego oddechu!

2 komentarze

  1. Solidny, stary zapach. Tajemnicze, może trochę perwersyjne, ale na pewno intrygujące perfumy. Takich dzisiaj się nie robi.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *