Zapach boskiego Erosa

Gianni Versace, charyzmatyczny, wyróżniający się postępowym i ekstrawaganckim stylem projektant, stworzył rozpoznawalną na całym świecie markę – symbol włoskiego luksusu oraz ponadczasowych trendów modowych. Perfumy Versace odzwierciedlają namiętność, uwodzenie i prowokację, nawiązując jednocześnie do włoskiej tradycji i rodzimego dziedzictwa kulturowego.

 

?Współczesny? Eros

Gianni Versace perfumy męskie o boskiej nazwie dedykuje bohaterskim i pełnym pasji mężczyznom, takim, jak grecki bóg Eros. Zapach ten jest doskonałym wyrazem siły i zmysłowości. Symbolizuje miłość, pragnienie i pasję. Perfumy Versace Eros przeznaczone są dla silnego i pewnego siebie mężczyzny, który wie, czego chce. Zapach roztacza wokół mężczyzny niezwykłą aurę i pozostawia zmysłowe odczucia, stając się kluczem do hymnu miłości boga Erosa.

 

Uosobienie zwycięskiej zalotności

Versace perfumy męskie Eros skomponował ze starannie dobranych esencji tworzących niezwykły i oryginalny aromat – interpretację męskości. Na wstępie urzekają one orzeźwiającymi liśćmi mięty, którym towarzyszą słodkie tony jabłka i soczystej cytryny. Na serce zapachu składają się wyjątkowy ambroksan, czarujące geranium i bób tonka. Przenika je czysta esencja mchu, ciepłego cedru, wetywerii i pobudzającej wanilii. Perfumy Versace Eros idealnie nadają się na letnie miesiące ze względu na ich orzeźwiający aromat.

Ponad to, turkusowy flakonik nawiązuje do Morza Śródziemnego, a siłę Erosa wyraża meduza w centralnym jego miejscu.

2 komentarze

  1. Nie bez powodu perfumy nazwano ?Eros?. Co prawda na początku pojawia się ?mydlana? woń, lecz po pewnym czasie uwalnia się właściwy, uwodzicielski zapach.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *