Naturalność i elegancja

Dolce & Gabbana, znana włoska marka, która oprócz odzieży, torebek, butów czy okularów przeciwsłonecznych, oferuje również perfumy. W zapachach D&G ukryty jest włoski charakter ? otwarty, namiętny, pewny siebie i trochę tajemniczy.

 

Elegancja i energia

Perfumy Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso są ikoną i ucieleśnieniem męskich instynktów i siły wewnętrznej. W zapachu Intenso odczuwa się siłę i determinację mężczyzny, którego serce jest mocno zakotwiczone w tradycji, a jednocześnie otwarte na wszystko, co ma do zaoferowania współczesny świat. Jeśli mężczyzna ma silną osobowość i ma odwagę odkrywać swoje słabe strony, staje się prawdziwie dystyngowanym, pełnym życia człowiekiem, takim jak Perfumy Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso. Naturalność jest bowiem podstawą elegancji każdego mężczyzny.

 

Kompozycja zapachowa

Naturalny i urzekający, drzewny aromat tego zapachu rozwija się stopniowo, odsłaniając najpierw odświeżające nuty wodne i lawendę. Świeża bazylia wzmacnia intensywność, a pelargonia razem z nagietkiem wzmacniają przyjemność płynącą z tej oryginalnej kompozycji. Serce zapachu Intenso jest bardzo męskie: znajdziemy w nim miękkie nuty otrębów, siana i charyzmatycznego tytoniu. Piżmową bazę uzupełniają drzewne nuty sandałowe, bursztynowe i cyprysowe. Wisienką na torcie w całej kompozycji jest urzekające labdanum. Perfumy Intenso zamknięte są w ciemnobrązowym flakonie o eleganckiej linii, z masywną zakrętką w kolorze miedzi, która świetnie kontrastuje z całością.

2 komentarze

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *