Kwintesencja męskiego zapachu

Gianni Versace wyznawał pogląd, że sztuka i moda przenikają się wzajemnie, stąd też jego odważne pomysły niekiedy określane były jako rodzaj ekshibicjonizmu. Projekty Versace ? synonim luksusu – słynęły z bardzo oryginalnych interpretacji mody.

 

Versace Pour Homme Oud Noir

Ta stylowa kompozycja przeznaczona jest dla wymagających, ceniących elegancję mężczyzn, którzy jednocześnie lubią unikatowe i niecodzienne zapachy. Versace perfumy męskie o tym zapachu proponuje każdemu panu, który nie boi się nowych wyzwań i czerpie z życia pełnymi garściami. Versace Pour Homme Oud Noir skrywa w sobie nutkę tajemniczości, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Nieuniknione będą spojrzenia zaintrygowanych kobiet.

 

Doskonałość zapachu

W perfumach Versace Pour Homme Oud Noir wyczuwalne są przede wszystkim orientalno-drzewne akordy stanowiące świetną oprawę do każdej męskiej stylizacji. Jak sugeruje nazwa, dominującą nutą tego zapachu jest rzadkie drewno agarowe – oud, które nadaje perfumom orientalnego charakteru. Na kompozycję Versace Pour Homme Oud Noir składa się również skóra i feeria przypraw, które otaczają mężczyznę mocnym i upojnym aromatem o mocy afrodyzjaku. Zapach jest zatem niezwykle intensywny i jednocześnie bardzo trwały.

Versace perfumy męskie Pour Homme Oud Noir schował w zdobionym złotym emblematem flakonie, który odznacza się barwą stopniowo przechodzącą w czerń. To wizytówka eleganckiego i stylowego mężczyzny, który nie boi się przebywać w centrum uwagi.

2 komentarze

  1. Niesamowity zapach, domieszka oudu sprawiła że jest bardzo mocny, orientalny, niepokojący… Bardzo długo utrzymuje się na skórze.

  2. Zapach intensywny i intrygujący, tajemniczy. Te perfumy naprawdę są elegancką wizytówką eleganckiego mężczyzny.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *