Flakonik pełen kobiecej intuicji

Marka Hugo Boss stała się synonimem luksusowej, wysokiej jakości mody męskiej, dodatków i kosmetyków dla mężczyzn. Obecnie również dla kobiet marka oferuje ekskluzywne elementy garderoby i zapachy. Perfumy Hugo Boss są komponowane z wielką precyzją tak, aby mogły jak najlepiej oddać indywidualność używającej ich osoby, a jednocześnie doskonale podkreślać jej urodę.

 

Aktywne kobiety sukcesu

Hugo Boss Boss Woman to zapach zainspirowany współczesną, silną i pewną siebie kobietą. Jego wyrafinowana kompozycja pokazuje idealną harmonię między minimalizmem i kobiecością.

Perfumy Boss Woman to niezwykle świeży a zarazem bardzo elegancki zapach, doskonały na każdą okazję: na ważne spotkanie biznesowe, czy też na wieczorne wyjście.

 

Zniewalająca kompozycja

Perfumy Boss Women stworzone zostały przez kobiety – dla kobiet aktywnych i nowoczesnych.

Boss Woman to zapach zachwycający swoją elegancją i finezją. Składa się z kuszącej kombinacji egzotycznych owoców, takich jak pomarańcze, mandarynki i mango. W nucie głowy zawiera także egzotyczny kumquat – symbol wewnętrznej siły w kulturze Południowych Indian.

Nuta serca jest silna i kobieca jednocześnie. Ujmujący zapach wanilii, kiwi, pomarańczy i kwiatów frezji, z dodatkiem irysów z delikatnymi nutami drzewa sandałowego i cedrowego, utrzymuje się przez cały dzień.

Minimalistyczny i elegancki kształt flakonu oddaje ducha perfum, stworzonych dla kobiet bezpretensjonalnych, pewnych siebie, naturalnych i szykownych jednocześnie.

2 komentarze

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *